Jak dobrze zainwestować kupując samochód używany

jak-zainwestowac.jpg

Czy kupno samochodu używanego może być inwestycją?

Czy kupno samochodu może być inwestycją? Takie pytanie zadaje sobie każdy, kto planuje zakup nowego pojazdu. Wiadomo, że samochody najbardziej tracą na wartości w ciągu pierwszego roku użytkowania, dlatego kupno kilkuletniego samochodu używanego jest najkorzystniejsze pod względem finansowym. Brakuje wtedy jednak pewności, co do stanu technicznego pojazdu – ale można ją zyskać kupując samochód od sprawdzonego dealera.

Kontrola jakości – czym jest program Toyota Plus?

System kontroli jakości to standardy obowiązujące w całym kraju, które wdrożył również autoryzowany dealer Toyota Cygan. Ich celem jest kompleksowa weryfikacja stanu technicznego pojazdu używanego, jaki finalnie ma trafić do rąk klienta. Przegląd obejmuje szereg czynności, badających między innymi nadwozie, komorę silnika, podwozie czy układ kierowniczy. Analizy przeprowadzają doświadczeni Specjaliści z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury.

Każdy samochód, który otrzymał pozytywny wynik szczegółowej i bardzo wymagającej kontroli otrzymuje certyfikat, który potwierdza, że stan samochodu jest bliski stanu ideału. Dzięki temu, klient który decyduje się na kupno ma gwarancję tego, że samochód jest w doskonałym stanie technicznym, jest bezwypadkowy i nie posiada ukrytych wad. Oznacza to nie tylko bezpieczeństwo, ale również to, że samochód jest warty swojej ceny i zachowa wartość przez lata od momentu zakupu. Kolejnym, niepodważalnym atutem takiej kontroli jest również bezpieczeństwo – podczas badań zostają sprawdzone wszystkie układy, nie ma więc mowy o groźnych usterkach.

Gotówka, a może raty?

Ważną decyzją w procesie kupna samochodu używanego jest sposób płatności. Kupując u osoby prywatnej przeważnie można zapłacić wyłącznie gotówką, ale wybierając autoryzowanego dealera, np. Toyotę Cygan można skorzystać z programu finansowania Toyota Plus. W ramach kredytów i płatności ratalnych oferowanych przez salon samochodem można cieszyć się na naprawdę korzystnych warunkach przy minimalnej wpłacie własnej, wraz z możliwością wymiany samochodu na nowy już po kilku latach.

Ciekawą propozycją jest również usługa Comfort Pay, czyli możliwość finansowania wszystkich niezbędnych usług, związanych z serwisowaniem, ubezpieczaniem czy przedłużeniem gwarancji samochodu. Dzięki Comfort Pay wszystkie te usługi można realizować na miejscu, u dealera, a płatność zostanie odroczona.

Pewność w najlepszej cenie

Jak wiadomo, stan techniczny i przeszłość pojazdu to główne obawy klientów rozważających zakup samochodu używanego. Dlatego właśnie oferta Grupy Cygan robi tak duże wrażenie – samochody używane w świetnej cenie, a jednocześnie dogłębnie przebadane pod względem technicznym zgodnie z międzynarodowymi standardami marki Toyota.

Nie sposób również zapomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej korzyści, czyli gwarancji udzielanej na okres 12 miesięcy. Warunki gwarancji są identyczne jak przypadku samochodu nowego.


Galeria zdjęć